www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 5) (353269 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-24 22:39
A TO NIBY CZEMU?
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-24 23:02
DO MALTABAR.
BO TU JEST TEMAT O AKCJI ANTYBUDYNKU A NIE PAKT O NIEAGRESJI.  A TY PISZESZ TU SPRAWY PORUSZANE W TYM PAKCIE. JAKBY TO BYLO JAKBY MY ZACZELI TAM PISAC O TEJ AKCJI? BYLOBY WIELKIE LARUM, ZE SIE WP.....MY NIE NA MIEJSCU, A CO WASZA ROBI TEGO NIE WIDZI NIKT Z WAS.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-25 05:37
ŻE SIĘ CO? jak jesteś taki kozak ,to napisz cały wyraz(ja tu zaczęłłam pisaćo błędach i innych głupotach? przejrzyj posty jak pamięć zawodzi!
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-25 12:58
Buziaczek....
Brawo, nie daj się, oni nie widzą tego że nagminnie zmieniają zdanie a potem chcą nam to wciskać...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-25 13:01
TYLKO KROWA NIE ZMIENIA ZDANIA
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-07-26 01:01
Maltabar.
Tak, krowa nie zmienia zdania, tylko kto tu jest tą przysłowiową krową? Chyba, że ty.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-26 05:36
No,chyba nie ,bo jak pisze twój szef  zmieniam zdanie
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-26 09:18
WILLI A MOZE TY JESTES BUHAJEM BEZ JAJ ?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-26 09:19
NAJLEPIEJ JAK POLACY ROZMAWIAJA MIEDZY SOBA
PRECZ Z KOMUNA
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-07-26 09:42
willi przeginasz pałę w niebezpieczną stronę.......
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-26 12:41
Wilkolak...
Jaką komuną, komuny już nie ma przeszło 20 lat, widocznie podobało Ci się za komuny, słyszałem że byłeś w partii PZPR a teraz mówisz, że jesteś wielkim przeciwnikiem. Tak ty jesteś podatny jak chorągiewka, z której strony powieje wiatr to tam powiewa
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-26 13:13
KOMUNY NIE MA W POLSCE ???
SZTANDAR PZPR WYPROWADZIC .......
PAMIETAM TE SLOWA I TEN SZTANDAR ALE TO WLASNIE TYLKO SZTANDAR ZNIKNOL I PARU TOWARZYSZY BO MUSI UPLYNAC 50 LAC ZEBY MIEJSCA PRZY KORYTACH SIE OCZYSCILY ALBO ZWOLNILY DLA NASTEPNYCH
PRZEZ TO GRANIE BUZKOWI ZATRZYMALES SIE W CZASIE NO ALBO ANTY BUDYNEK POMIESZAL CI W GLOWIE :-(
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-26 15:05
czapka nie zarzucaj nikomu przynależnosci do pzpr bo moze to ty byłeś agentem sb
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-26 18:22
NO NIESTETY TAM TRZEBA BYLO MIEC ZDROWE RECE ALE MOZG NIEKONIECZNIE
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-07-26 19:34
jaki sens jest prowadzić przepychanki , w ważnym temacie antybudynek, czy Ci którzy tak mocno sprzeciwiają się Norbertowi - założycielowi tematu nie chcą lub nie mogą nacisnąć w gogle i poczytać o tej akcji ogólnospołecznej . Poniżej w tematach jest temat więzienie domowe , czemu tam nikt nie zabieracie  głosu jak pomóc temu człowiekowi.
Albo ?, Ci co tak tu się rozpisują,  nie znają smaku ?  niewoli niemożności dotarcia do wielu miejsc,wyjścia z ... i wejścia do ...budynku.
Czy tak za dobrze ? sprawy się mają i wasze zdrowie, aby nie popierać akcji na rzecz ON ?
a ja np. dodam, jako że  strona publikowana jest publicznie wkleję link do poczytania
czytaj
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-26 20:15
O JAKIM NORBERCIE TY PISZESZ
JEST KTOS TAKI NA FORUM ?
JAK ZEBRALI KASE TO MOGLI ZLECIC BUDOWE FIRMIE A NIE NEKAC WLADZ MIASTA BO TO NIC NIE DALO
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-26 22:35
Werbenko...
Dziękuję Ci za próbę przywrócenia ładu na tym forum... Jak widzisz, gdy Ciebie nie było na tym forum, przez ten czas co się porobiło, trzeba będzie wszystkich, razem ze mną doprowadzić do porządku i liczę na to że przy twojej pomocy i przy twoim autorytecie jaki masz na tym forum się to uda... Dziękuję za wsparcie... Masz rację, że same deklaracje władz do usuwania barier budowlanych nie wystarczają, najważniejsze jest skuteczność usuwania ich... A usuwając bariery budowlane pomagamy nam "ON" i tym co do nas dołączą i dla zdrowych matek z dziećmi w wózeczkach...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-27 11:57
NIE BYLO WERBENY I FORUM ISTNIALO I NIE BEDZIE JEJ I TEZ BEDZIE ISTNIEC
AUTORYTETEM TO MOZE I ONA BYC ALE DLA CZAPKI
Nadrzędny Autor gruszka Dodany 2009-07-26 23:34
Werbena.
Widzę że nie wszyscy są na tym forum przeciwko czapka5 (62norbi lub jak to woli "Norbertowi"). Uważam, że to jest dobry znak, że są ludzie rozumiejący przyczynę powstania Ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK. Nie dla samych deklaracji, jak to miało miejsce tu ( http://bartoszyce.wm.pl/Obiecali-pomoc--ale-niepelnosprawny-chlopak-pomocy-nie-otrzymal,60818  ) a do prawdziwych, widocznych czynów.
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-07-27 00:01
Wilkolak.
Pytasz o Norberta, czy jest ktoś taki na forum? Jak ty o to pytasz, tzn. że masz bardzo krótką pamięć. Więc, ja Ci przypominam, że Norbert to ta sama osoba co 62norbi, jak i czapka5. Mam zaszczyt poinformować Cię że ta osoba jest także "Głównym Administratorem, naszym Prezesem naszego forum, zobacz i naszej stronki którą nam sam zrobił i pomaga nam wspólnie prowadzić, zobacz. A o jakich pieniądzach ty piszesz?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-27 07:10
Nie mówimy o waszym forum,jestesmy na tym i trzymajmy się tematu , a wtedy nie będzie przepychanek na temat ortografii i innych watków nie powiązanych z kamppanią ANTYBUDYNEK
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-27 12:07
Maltabar...
Czyżby Ty, a raczej Wy, tzn. Ci co tak się tu rozpisują, usilnie przeszkadzają, zmieniają tok dyskusji przepychankami a ten taki, a ten owaki, nawrócili się??? Gruszka to jedna z najdzielniejszych, najbardziej angażujących się i najpracowitszych, jak i najbardziej poszkodowanych przez los osób na "napromieniowanych", za to ją szanuję i nisko się jej kłaniam... Wielką sympatię też mam też dla Werbeny, która pomimo ciężkiej choroby nie poddaje się i idzie za słuszną sprawą na rzecz "ON", a jedną z tysięcy i z jedną najbardziej palących spraw są właśnie bariery budowlane... Dlatego, właśnie powstał portal "Antybudynek"... Celem Portalu Antybudynek jest magazynowanie możliwie jak największej ilości zdjęć z jak największej ilości miejscowości, możliwie wszystkich obiektów użyteczności publicznej, które nie zostały jak dotąd przystosowane do wymogów prawdziwie europejskich warunków dla naszej niepełnosprawnej społeczności z powodu nie wiedzy o sprawach i zaniedbywania tych naszych podstawowych spraw przez samorządy lokalne, jak i przez parlament oraz rząd...  A jednym z najważniejszym warunkiem lepszego życia "ON" jest możliwość swobodnego poruszania się wszędzie gdzie zapragniemy a nie wszędzie gdzie nam pozwolą, tłumacząc nam, że to jest niby dla naszego dobra. Brak możliwości swobodnego poruszania się jest także przyczyną tego iż nie możemy się uczyć tam gdzie chcemy, tylko tam gdzie nam pozwolą, studiować, pracować, bawić się, spotykać z przyjaciółmi,  napić się piwa, pogadać, tylko tam gdzie i co nam pozwolą... Więc, portal "Antybudynek" zrobił pierwszy krok a my "ON" musimy "go" wspierać, robiąc przy okazji spacerów, załatwiania różnych spraw, podczas wyjazdów na rehabilitację, wyjścia na zakupy robić ze swoimi aparacikami, komórkami, kamerkami, zdjęcia każdego nieprzystosowanego obiektu, budynku, chodnika, schodów... Słowem wszystkiego co należy do użyteczności publicznej a nie są do tej pory nie przystosowane...
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-27 09:55
Gruszka nie podniecaj się tak bardzo,bo to nie zdrowo
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-27 13:53
Eliska...
Czemu znowu dolewasz oliwy do ognia???  A niby dlaczego Gruszka miałaby się podniecać, przecież napisała prawdę , jesteś wścibska tylko dlatego że prawda jest po naszej stronie i tylko próbujesz odwrócić uwagę od prawdy... Prawda boli tych co mają coś na sumieniu...
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-07-27 14:09
Nie dolewam oliwy do ognia,niczego ci nie zazdroszczę,nie jestem wścibska,nic mnie nie boli i nie mam nic na sumieniu.
Gruszka wypisała na twój temat takie peany jak by był przeprowadzany co najmniej twój proces beatyfikacyjny-żenada........
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-27 11:51
GRUSZKA A MOZE MI NAPISZESZ DLACZEGO CZAPKA ZMIENIAL KSYWE ?
NIE WIESZ TO JA CI POWIEM
BO TO JEST CZLOWIEK KTOREGO WIEKSZOSC LUDZI NIE LUBI I BYL WYRZUCANY ZA OBELGI
A ZE NIE MA WSTYDU TO SIE POJAWIA JAK ZLY SZELAG
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-27 12:03
GRUSZKA NIE WIEDZIALEM ZE Z CIEBIE TAKA SZYCHA
PISZESZ ZE JESTES W ADMINISTRACJI FORUM
CZY TO TWOJE NAJWIEKSZE OSIAGNIECIE
CO MUSIALAS ZROBIC ZEBY TAM SIE DOSTAC
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-27 13:13
Wilkolak...
Gruszka jest szychą ponieważ jest jedną z założycielek tego forum... Te forum ma już powyżej 300 użytkowników a powstało około 2,5 lat temu. Więc to można uznać za sukces i ciągle dochodzą nowi...
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-27 12:58
DO WILKOLAKA.
JA WIEM CZEMU CZAPKA5 ZMIENIL KSYWE, TO NIE TRUDNO ODGADNAC, PONIEWAZ WASZA BANDA DOPROWADZILA GO DO KRESU WYTRZYMALOSCI. POPRZEZ, WLASNIE TAKIE PRZEKRECANIE TEMATOW, JAK TO DOTAD ROBICIE. DLATEGO JEMU NERWY PUSCILY I NAPISAL PARE BRZYDKICH, NIESTOSOWNYCH SLOW. TO WASZA DUZA ZASLUGA, ZE 62NORBI ZOSTAL ZBANOWANY I W POZNIEJSZYM CZASIE ZMIENIL NICKA NA CZAPKA5. A CIEBIE WILKOLAK ZA CO ZBANOWALI I ZE SZCZERBATEGO PRZESZEDLES NA ZEMBATEGO A NASTEPNIE NA WILKOLAKA??? CHYBA, NIE ZA TO ZE TAKI GRZECZNY BYLES, TAK FAJNIE, NA TEMAT DYSKUTUWALES, A TYLKO ZA TWOJE OBELGI PRZECIWKO TYM UZYTKOWNIKOM, KTORZY DOBRZE PISALI, NA TEMAT, A TY ZE SWOJA BANDA "PRZESZKADZACY" PSULISCIE KAZDY POWAZNY TEMAT PORUSZAJACY WAZNE SPRAWY
NIEPELNOSPRAWNYCH LUDZI. POWINIENES SIE WTYDZIC ZA TO CO WYPISUJESZ NA TEMAT NORBERTA I STOJACYCH ZA NIM LUDZI, LUDZI KTORZY SA DOBRYMI W TYM CO ROBIA. JA TEZ JESTEM JEDNYM Z TYCH LUDZI CO MYSLA PODOBNIE JAK CI CO NAWOLUJA DO TEGO ABY WSPIERAC "AKCJE ANTYBUDYNEK". NIE UMIE SAM ROBIC ZDJEC SPOWODU MOJEGO KALECTWA, ALE ZAWSZE MOGE POPROSIC  PRZYJACIOL, RODZINE, DZIECI ABY ZROBILI NA SPACERZE ZDJECIA JAKIE SA POTRZEBNE DLA AKCJI ANTBYDYNKOWEJ.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-27 13:31 Zmieniony 2009-07-27 13:33
Buziaczek...
Tak, to co napisałeś jest najprawdziwszą prawdą, widzę, że jesteś dobrze obeznany i dużo czytasz tematy w których pisałem... I masz rację co do tego że tu niektórzy bardzo nie "grzecznie", jak to napisałeś, się zachowują, prowokując do tego aby im napisać parę nie dozwolonych słów...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-27 13:53
JAK TO SIE DZIEJE ZE WSZYSCY NIEPELNOSPRAWNI ZAPOMINAJA JAK BYLI SPRAWNYMI I JAK WYGLADALO ICH ZYCIE
TERAZ JAK ICH DOPADLA CHOROBA TO WSZYSCY SIE ROBIA SWIECI I NIEWINNI
PRZYKLASKUJECIE SOBIE WZAJEMNIE BO NIKT INNY WAM NIE PRZYKLASNIE W BICIU PIANY
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-27 13:55
CZAPKA TO TY PROWOKOWALES DO NIESTOSOWNYCH SLOW A POTEM UDAWALES MECZENNIKA JAK KTOS ZRIPOSTOWAL
LADNYCH SOBIE DOBRALES LUDZI KTORZY WSZYSTKICH KTO NIE JEST Z WAMI NAZYWAJA BANDYTAMI
GDYBYM JA MIAL TAKICH FORUMOWICZOW TO BYM ICH WYWALIL NA ZBITY PYSK
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-27 14:12
Wlkolak...
Ja byłem za małym dzieciakiem i nic nie pamiętam z tego gdy byłem sprawny, ponieważ miałem półtora roczku jak zachorowałem, mylisz się twierdząc że wszyscy pamiętają o tym jak byli pełnosprawni... A Ty pamiętasz jaką ręką trzymałeś butelkę z mlekiem jak byłeś mały??? Co robiłeś jak Ty miałeś 1,5 roczku??? A sprawa druga, jak nie jesteś chory to przynajmniej nie nabijaj się z tych co z chorobą walczą, nie dołuj ich twierdzeniem, że ich nikt nie wysłucha... To nie bicie piany a wołanie i pokazywanie co należy zrobić... Po to powstał właśnie antybudynek... Kliknij tu...
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-27 14:11
BUZIACZEK:Już raz ci pisałam że nie pisz o nas per"banda",najpierw rusz głową zanim coś takiego napiszesz
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-27 14:27
DO ELISKA.

WLASNIE, JESTESCIE BANDA, A TY LEPIEJ POMYSL CO NAPISAC NA TEMAT ANTYBUDYNKU A NIE DOLEWAC DO OGNIA OLIWY. JA MAM WSZYSTKO W GLOWIE POUKLADANE BO GLOWA MI  TYLKO POZOSTALA. TAK JESTESCIE BANDA, BANDA KTORA  WSZYSTKO ROBI ABY NIE DOPUSCIC DO RZECZOWEJ DYSKUSJI NA WAZNE TEMATY. JESTESCIE BANDA MACICIELI TEMATOWYCH. TAK BEDE O WAS PISAL BO MI SIE TAK PODOBA I TO JEST PRAWDA!
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-07-27 14:59
Gdybym ja pisała na twoj temat tak jak mi się podoba to podejrzewam,że wrzeszczał byś na cały świat.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-27 18:11
Buziaczek...
No, cóż, nic ując i nic dodać... Masz sto procent racji...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-27 21:38
BUZIACZEK DLATEGO TAK CHOJRAKUJESZ BO JESTES WARZYWEM I MYSLISZ ZE JESTES NIETYKALNY
KRZYCZ I OBRAZAJ BO NIC INNEGO NIE POTRAFISZ
JAK JUZ PISALEM WCZESNIEJ GDYBYS MYSLAL TO DZISIAJ BYS MIAL TO CZEGO NIE MASZ
TAK KONCZA NIEUDOLNE CWANIACZKI :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-07-28 08:20 Zmieniony 2009-07-28 08:29

>Zobaczymy jakbyś się w nim poradził na wózku i bez protez...


Czapka,widziałeś jak małpy skaczą po drzewach,ja też tak umie.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-07-28 08:27

>JUTRO JUZ BEDE JADL TO, NA CO BEDE MIAL OCHOTE


Buziaczek,czekasz na ciepły stołek.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-07-28 10:14
do wilkolak
błąd jeden - nie było werbeny na forum,otóż cały czas JESZCZE jestem, czytałam, mniej pisałam
drugi błąd - nie chodzi o żaden autorytet , on wielu osobom pracującym na rzecz drugiego człowieka, nie jest potrzebny, częstokroć robią to żeby nie być egoistami
trzeci twój błąd - pragniesz aby w kraju było lepiej a jednocześnie zrobisz wszystko aby te przemiany stały w miejscu
i tak jak zasugierowałeś, nie akceptujesz, niestety, wielu ciężko chorych,  a ja do takich również należę, w tym temacie ze wszystkimi pożegnam się.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-28 11:19
Werbenko...
Od samego początku, kiedy Cię poznałem na tym forum, zauważyłem że twoje słowa są ciepłe i pełne dobroci... Sam też zauważyłem, że jesteś osobą miłą i sympatyczną a przede wszystkim potrafisz twoimi miłymi słowami przekonać do tego co dobre... Za to Cię bardzo polubiłem... Dziękuję Ci za wsparcie, wpadłaś wtedy kiedy tego najbardziej potrzebowałem... Za to jestem Ci niezmiernie wdzięczny...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-28 15:18
TAKIE WYZNANIA ROBCIE SOBIE NA PRIW BO ZWYMIOTUJE
CJEKAWA BY Z WAS BYLA PARA PARA PARA PARA
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-28 12:22 Zmieniony 2009-07-28 12:46
Siwek...
Do działalności na rzecz "ON" i chorych nie trzeba "CIEPŁEGO STOŁKA" a raczej dużo silnej woli, zdrowego rozsądku, chęci działania i chęci do pracy... A to, Buziaczek, Werbena, Gruszka, Zygmunt, Owsian, Maclisc i Nachbar mamy...  A co do tego, że umiesz skakać jak małpa po drzewach, to życzę Ci abyś to potrafił robić do końca twoich dni... Jeszcze lepiej byłoby jakbyś wykorzystał tą twoją sprawność do celów na rzecz "ON", choćby do popstrykania zdjęć, zdjęć budynków do których nie mogą  dostać się ludzie mniej sprawni od Ciebie... Czy to tak wiele dla Ciebie??? Czy to tak wiele dla Ciebie, zrobić zdjęcia przejścia dla pieszych z którego nie mogą korzystać ludzie na wózkach, niewidomi lub niedowidzący... albo apteki do której nie mogą dostać się "ON" na wózkach z powodu braku podjazdu... lub hale sportowe do których nie mogą dostać się "ON" aby zobaczyć sportową imprezę... albo dworca kolejowego w którym zapomniano o "ON"???  itd. itd. itd... Czy to takie trudne??? Dla buziaczka, choć nie ma rąk to nie jest trudne, aby na spacerze z rodziną lub z przyjaciółmi zrobić fotkę... Wystarczy poprosić, aby ktoś z rodziny, bądź z przyjaciół zrobili fotkę... Czy to takie trudne gdy się ma komputer... i taką sprawność, jak napisałeś, sprawność małpy skaczącej po drzewach???
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-28 15:16
ZA DARMO JUZ DAWNO ZDECHLO
JAK CHCESZ BERETKA TO CI BEDE ROBIL ZDJECIA ALE ZA KASE
NAIWNYCH SZUKAJ WSROD PELNOSPRAWNYCH I NIE PISZ ZE TO DLA NAS WSZYSTKICH
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-28 15:25
PISZE BERETKA
Od samego początku, kiedy Cię poznałem to oniemialem, zauważyłem że twoje słowa są ciepłe i pełne dobroci... Sam też zauważyłem bez niczyjej pomocy, że jesteś osobą miłą i sympatyczną chociarz cie nigdy nie widzialem a przede wszystkim potrafisz twoimi miłymi słowami przekonać do tego co dobre to znaczy do rosolu... Za to Cię bardzo polubiłem i juz nigdy piany nie bilem... Dziękuję Ci za wsparcie, wpadłaś wtedy kiedy tego najbardziej potrzebowałem a potrzebuje takiego wsparcia non stop... Za to jestem Ci niezmiernie wdzięczny jak za kostke cukru.. he he he
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-28 17:59
Wilkolak...
Ty jesteś takie duże dziecko, co trzeba byłoby sprać pasem po tyłku...  A, ja mogę pisać tam gdzie uważam stosowne... Ponieważ, ja zawsze piszę na temat i nigdzie w temacie nie piszę bzdur nie na temat ado tematów na których się nie znam nie wchodzę...  A to co napisałeś:

>ZA DARMO JUZ DAWNO ZDECHLO JAK CHCESZ BERETKA TO CI BEDE ROBIL ZDJECIA ALE ZA KASE NAIWNYCH SZUKAJ WSROD PELNOSPRAWNYCH I NIE PISZ ZE TO DLA NAS WSZYSTKICH>


To świadczy o swojej pazerności, Ty nic za darmo nie zrobiłbyś dla innego człowieka, a jakby coś miał wartościowego, to oskubałbyś go i zostawił na pastwę losu... Ja jestem niepełnosprawny i mam prawo tu pisać tak samo jak i Ty... Napisz to co tu napisałeś do antybudynku, to że chcesz mieć pieniądze od każdej fotki, jeśli masz odwagę i choć za grosz honoru ...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-28 21:47
[usunięte]
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-28 21:50
TAK NA MARGINESIE DLACZEGO INNI MAJA BYC NA TWOICH USLUGACH
DLACZEGO KTOS MA TRACIC PIENIADZE I CZAS ZEBY CIE ZADOWOLIC
TO WSZYSTKO JEST ZWIAZANE Z KOSZTAMI I CZASEM
JEZELI NIE WIESZ TO CI POWIEM ZE CZAS TO PIENIADZ
ZA DARMO ZDECHLO W 1989 r.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-29 18:40
wilkolkolak napisał/a

>TAK NA MARGINESIE DLACZEGO INNI MAJA BYC NA TWOICH USLUGACH DLACZEGO KTOS MA TRACIC PIENIADZE I CZAS ZEBY CIE ZADOWOLIC TO WSZYSTKO JEST ZWIAZANE Z KOSZTAMI I CZASEM


JEZELI NIE WIESZ TO CI POWIEM ZE CZAS TO PIENIADZ ZA DARMO ZDECHLO W 1989 r. >

Tak na marginesie Ci napiszę że jesteś największym, największym pesymistą w całym forum... Ponieważ nie rozumiesz, lub udajesz że nie rozumiesz całej sprawy związanej z Akcją Antybudynek... Myślę że, w duchu sobie myślisz, ten czapka ma rację ale że to jest jego pomysł a nie mój, to będę wszystko robił aby mu jak najbardziej przeszkadzać... Więc ja piszę, że akcja antybudynek nie jest moim wymysłem a popieram ją bo wiem że to słuszna sprawa, ponieważ kiedyś jeździłem na wózku i wiem co to znaczy, jeździć na nim... A nawet dla Ciebie ta akcja jest przeznaczona bo wiem że także jeździsz na wózku...  Więc zastanów się nad twoim oporem i puknij się w czoło, nad twoją sytuacją... Skończ się błaźnić a zacznij pozytywnie myśleć... A nie sypać durne epitety...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 5) (353269 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill