www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 6) (353290 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-29 20:12
JA MYSLE GLOWA A NIE DUCHEM
JAK MI KUPISZ APARAT ALBO ZAPLACISZ ZA ZDJECIA TO CIE NIMI ZASYPIE
COS ZA COS
ZDJECIA ZA KRZESLO
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-29 21:02
Wilkolak...
Jak nie masz ani kamery, ani, aparatu cyfrowego, ani komórki z aparatem cyfrowym, ani pieniędzy na takie gadżety, to możesz poprosić przyjaciół aby Ci zrobili zdjęcia i przesłali je mailem do twojego kompa i na pewno zrobiliby to z wielką przyjemnością i za darmo...  Ja też prosiłem o takie usługi przyjaciół i zrobili mi, przesłali, za darmo, na maila a ja wysyłałem... To nie jest takie trudne, bo zdjęcia cyfrowe nie muszą być wywoływane, tak jak tradycyjne, ich obróbka jest znacznie prostsza niż z tradycyjnej kliszy...  Ile razy Ci mam pisać że ja nie ubiegam się o żadne "krzesło"??? Chłopie, zrozum w reszcie to że ja nie mam zdrowia aby zasiadać na jakimś stanowisku ("krześle")... Piszę o barierach, ponieważ ten temat znam jak własną kieszeń, byłem do wieku 15 lat na wózku... Dzięki mojej upartości dziś poruszam się w miarę możliwości o własnych siłach a z wiekiem powrócę na wózek... 
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-30 05:58
KAZDY Z WIEKIEM BEDZIE NA WOZKU
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-30 09:38
Wilkolak...
Spróbuję się w czuć w twoją osobę... Teraz ja będę Ciebie odpowiadał tak jak Ty mi...

wilkolak napisał/a

>KAZDY Z WIEKIEM BEDZIE NA WOZKU >


Tak, masz rację Willkolak... Tak jak i Ty z wiekiem nie chodzisz.... Dobrze Ci???
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-30 10:17
czytam to i zastanawiam się skąd masz taką pewność,że Wilkolak jeżdzi na wózku?przecież ani słowem nigdzie nie napisał,że tak jest........
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-30 10:57
Eliska...
Wiem, po prostu, wiem...
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-30 11:13
DO ELISKA.

A MOZE WILKOLAK, JAK I TY NIE JEZDZICIE NA WOZKACH I NIE MACIE ZIELONEGO POJECIA CO TO ZNACZY, ZYCIE NA WOZKU, JA MAM TO ZYCIE OKAZJE POZNAWAC. DLATEGO JESTEM ZA USUWANIEM TYCH BARIER BUDOWLANYCH O KTORYCH TAK PISZE CZAPKA5. BYC MOZE WASZA NIE WIEDZA SPRAWIA ZE WYPISUJECIE TAKIE BZDURY NA TEMAT USUWANIA TYCH BARIER I O AKCJI ''ANTYBUDYNKU''.  DLATEGO MACICIE KAZDY TEMAT, KTORY PORUSZA TE SPRAWY.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-30 11:48
MY JEZDZIMY MERCEDESAMI KLASY S BO NIE SIEDZIMY W DOMU I NIE ROBIMY FERMETU
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-30 12:31
[usunięte]
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-30 21:04
buziaczek już raz ci napisałam,że nie jesteśmy żadną bandą i nie życzę sobie takich odzywek.Kto jak kto ale napewno nie ty będziesz decydował o tym kto będzie uczestniczył w tym forum.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-30 21:44
Eliska...
Nie dziwię się buziaczkowi, że Was nazywa bandą mącicieli... Jak czyta takie nie konkretne nie związane z tematem wypowiedzi, takie mącenie, te wasze celowe usilne zniekształcanie, schodzenie, to ma prawo się bronić... Nie sądzisz??? A sprawa Akcji Antybudynku, jest po naszej stronie i wbrew waszym głupkowatym stwierdzeniom że ta akcja nie jest ważna, że to głupi pomysł... Bez waszej pomocy się też obejdziemy... Bo jak nie Wy to ktoś bardziej rozumny zrobi zdjęcia... A Wy i tak nie możecie nam przeszkodzić... Nam, tzn. ludzi którzy są za tym aby ta Akcja Antybudynek, akcja mająca na celu sfotografowanie wszystkich obiektów użyteczności publicznej które od uzyskania wolności przez Polskę a więc 20 lat temu, pomimo upływu dwóch dekad nie dostosowano do potrzeb, nawet metro warszawskie jest w dalszym ciągu nie przystosowane pomimo młodego wieku... To w waszym przekonaniu jest dobre, a niepełnosprawni mają czekać aż wzbogacą się ci co tak wspaniałomyślnie deklarują pomoc... Tylko o dziwo, że na tych deklaracjach się kończy cała ta pomoc...
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-30 21:52
Znajdz mi chociaż jedną moją wypowiedz w tym wątku która by wam wykazywała,że wam przeszkadzam.Powtarzam jeszcze raz,że nie jestem żadną bandą i nie życzę sobie takich"wycieczek"pod moim adresem.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-30 22:37
ELISKA SZKODA PISAC BO TO SA LUDZIE NIEUSTRASZENI I BEDA PISAC JAK BEDA CHCIELI
TO JEST ICH MYSLENIE CZYLI ROSLINEK KTORE ZA SWOJE CHOROBY CHCA SIE MSCIC NA WSZYSTKICH NAWET NA KOBIETACH
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-30 22:34
HA HA HA POLSKA ODZYSKALA WOLNOSC 20 LAT TEM
I TY BERETKA MOWISZ ZE CHODZILES DO SZKOLY
NO WLASNIE TYLKO CHODZILES I STEKALES ZEBY PRZEJSC Z KLASY DO KLASY BO PROSE PANI JA JESTEM ON I NA TYM KONIKU CALY CZAS JECHALES A TERAZ NA TYM SAMYM KONIKU CHCESZ WSKOCZYC NA KRZESLO
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-30 22:29
BUSKA OWSZEM PROBUIJESZ PISAC MOIM SPOSOBEM BO SWOJEGO NIE MASZ.
NIE ZEBRALEM O KOMPUTER TYLKO SZUKALEM DLA KOGOS TAKIEGO JAK TY BO NIBY DLACZEGO POMIMO POSIADANIA PIENIEDZY MAM KUPOWAC FRAJEROWI KTORY DAL SOBIE URWAC NOGI. CIEKAW JESTEM DLACZEGO TAK SLODZISZ BERETCE . CO CI OBIECAL ? ZE ZAMIESZKACIE RAZEM ? JAK SIE DWIE STEKALY ZEJDA TO SASIEDZI BEDA SIE MUSIELI WYPROWADZICHA HA HA PO TWOIM POSCIE POSTANOWILEM JUZ ZADNEMU ON NIE POMAGAC HA HA HA
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2009-08-01 09:43
DO WILKOLAKA
RAZI CIE TO ZE, NASLADUJEMY TWOJE PISMO, TWOJ SPOSOB BYCIA, BO WLASNIE CHCEMY CI POKAZAC JAKI TY JESTES WULGARNY, BEZ CELNY I NIE DOBRY, POTRAFISZ SIE WYSMIEWAC ZE SLABSZYC, CHORYCH.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-31 13:27
Jutro, lub w poniedziałek w TVN24 w programie Prosto z Polski o godz. 17 będzie mowa o ANTYBUDYNKU zachęcam do obejrzenia
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-31 18:31
WCISKASZ SIE NA SILE
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-31 20:03 Zmieniony 2009-07-31 20:48
Wilkolak...
Gdzie to ja niby się wciskam??? Ja tylko przekazuję do wiadomości że jutro, lub w poniedziałek w TVN24 w programie Prosto z Polski o godz. 17 będzie mowa o ANTYBUDYNKU i zachęcam do obejrzenia. I tyle, nie napisałem że ja to będę prowadził... A to czeka każdego z nas, czy tego chce, czy tego nie chce... Jak polska chce być w unii europejskiej to musi dostosować każdy budynek użyteczności publicznej do wymogów "ON", bo polska musi respektować prawa człowieka i  szanować prawa ludzi niepełnosprawnych... A jak tego nie zrobi to unia europejska nakładać będzie tak wysokie kary że nie będzie się Polsce opłacało zostawiać sprawy "ON" na później lub na nasze nie doczekanie....
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-31 20:18
JESZCZE BY TEGO BRAKOWALO !!!
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-31 20:46
Wilkolak...
Czego jeszcze brakowałoby???
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-31 21:28
DOBRZE WIESZ CZEGO
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-31 23:36 Zmieniony 2009-08-01 00:35
Wilkolak...
No, nie wiem... Jakbym wiedział, to nie pytałbym... Jak masz odwagę, to napisz... Czego brakowałoby, jestem ciekaw... No, napisz, ciekawie byłoby...
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-08-01 09:46
DO WILKOLAKA.
WLASNIE, TO NAPISZ CZEGO A NIE PISZ TAK OGOLNIKOWO.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-01 11:58
WILKOŁAK!!!!! dlaczego denerwujesz CZAPKĘ 5 ,za cel sobie wziął walke o słuszne sprawy ON.Należy mu w tym pomóc a nie utrudniać mu poprzez niesłuszne przytyki i odciąganie Go od zwracania uwagi na sprawy dotyczące ON.Jak przyglądam się forum na w/w temat to mnie się zdaje , że wilkołak żartuje a czapka bierze wszystko za poważnie.......Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-01 13:37
eligiusz...
Uważam że żarty można stroić sobie w tematach do tego stworzonych a urządzanie sobie pośmiewiska z osób chcących poważnie podyskutować na nurtujące nas "ON" tematy, to nie smaczne i głupie... Wilkołak i jego "KLIKA" która popiera jego poczynania albo  nie chce na te tematy dyskutować, ponieważ bariery budowlane nie stanowią dla nich większego utrudnienia, albowiem ich dysfunkcje nie polegają na narządach ruchu, lub mają zawsze jakąś pomoc ze strony bliskich... Ja mam dysfunkcję ruchową stale pogarszającą się... Kiedyś jeździłem na wózku... Natomiast, stałe i uciążliwe ćwiczenia dzięki moich bliskich udało mi się stanąć na nogi, skończyć szkoły, zapracować się na skromną rentę... Od tej pory gdy nie pracuję z powodu plajty, zamknięcia spółdzielni inwalidzkiej w moim miejscu zamieszkania, nie mogłem nigdzie znaleźć pracy w normalnych zakładach z powodu mojej niesprawności... Podjąłem walkę z barierami uniemożliwiające swobodne poruszanie się ludziom niepełnosprawnym z dysfunkcją ruchu i nie tylko... Ponieważ nie możność swobodnego poruszania się to jest jeden z głównych czynników że "ON" nie są widoczni w miejscach publicznych, zwłaszcza na wózkach inwalidzkich, niewidomych, ponieważ władze lokalne, jak i rząd zapominają o nas, a nasze sprawy nie są rozpatrywane priorytetowo...  Bo "ON" mogą poczekać... Na co??? Aż się inni wzbogacą naszym kosztem??? Wiem, że dużo z nas się boi pisać, ponieważ jesteśmy zastraszani, wyśmiewani i ignorowani... To widać na każdym kroku... Widać to po sposobie traktowania nas, że zawsze wszystko o nas wiedzą lepiej niż my sami, wiedzą że sami nie zdołamy wiele rzeczy zrobić, wiedzą wszystko np. że nie możemy w dużej części udać się tam gdzie chcemy a tylko tam gdzie nam pozwolą, dając nam do zrozumienia że to dla naszego dobra... Jak również dla naszego dobra nie możemy uczyć się, studiować i pracować tam gdzie chcielibyśmy, dla naszego dobra nie wolno nam pójść do restauracji, do Pubu normalnie napić się piwa, pogadać.... Bo co ludzie powiedzieliby, że nas widziano w Pubie... Dla jego dobra damy mu 500 zł renty i niech sobie żyje... Renty, za którą nie sposób samodzielnie wyżyć. Czyżby to nazwać rentą a może raczej jałmużną taką jak żebrakowi się daje??? Czyżby to było dla naszego dobra??? Czyżby nasze "dobro" polegało na biedzie i skrajnym ubóstwie??? Czyżby dla naszego dobra nas nie chciano uczyć, zatrudniać?? Czyżby dla naszego dobra nie jest nam dane żyć "NORMALNIE" jak ludzie z cywilizowani??? Musimy "IM" powiedzieć... "NIE"!!! Miarka się przebrała!!! Chcemy żyć normalnie jak LUDZIE a nie jak zwierzęta.!!! Więc ja Wam piszę, co "DLA NASZEGO DOBRA" powinniśmy robić aby nas w końcu zauważono... Otóż wchodzić na nasze fora i omawiać nasze problemy związane z naszym życiem, o naszych barierach jakie spotykamy na prawie każdym metrze w naszych miastach, miasteczkach i wsiach, ponieważ tam ich jest najwięcej... Bez obaw, nie bać się, bo jesteśmy na naszych forach wśród nas, nie zamkną nas... A po szczegółowym opisaniu tych naszych spraw na naszych forach...Wchodzić na internetowe strony medialne, takie jak na internetowe strony gazet ogólnokrajowych oraz na ich fora, na internetowe strony telewizyjne tj. TVP, TVP regionalne, na internetowe serwery telewizji kablowej, na serwery radiowe, pisać petycje do sejmików miejskich, powiatowych wojewódzkich, nie każdy na własną rękę a wszyscy, np. w jednym mieście dzieje się komuś z naszego forum krzywda, to wszyscy omawiają daną sprawę na naszym forum a później idą na strony medialne tej miejscowości lub powiatu bądź województwa zamieszkania naszego kolegi bądź koleżanki i tam wszyscy solidarnie robimy "ZADYMĘ" ponieważ każdy ma lub będzie miał coś do załatwienia w sprawie "NORMALNEGO" życia w miejscu zamieszkania i u każdego robić będziemy podobną "ZADYMĘ".. W zadymach tych będziemy pokazywali tym gnuśnym urzędasom że pomimo wszystko potrafimy się z organizować, tak jak muszkieterowie mawiali: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.... Związku z powyższym apeluje do Was o SOLIDARNOŚĆ i ODWAGĘ... Uważam to za jedyną i najsłuszniejszą drogę do osiągnięcia celu, zlikwidowania wszelkich barier z naszego życia, abyśmy mogli korzystać w należytym stopniu z obywatelskich praw i naszych przywilejów ponieważ choćby pousuwali wszystkie bariery to i tak nasza niesprawność da nam we znaki.....
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-01 13:49
Tak.Przyznaję Ci rację i całkowicie się z Tobą solidaryzuję.Jestem też osobą niepełnosprawną, a więc zainteresowany problemami ON.Tylko bardzo Cię proszę nie denerwuj się ,walcz bo masz rację a my wszyscy jako ON popieramy i łaczymy się w walce o nasze słuszne prawa,które są tak ładnie napisane tylko nie przestrzegane.Dużo zdrowia i wytrwałości-życzę.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-02 13:46 Zmieniony 2009-08-02 13:49
Progi i bariery (kliknij tu)  
Niepełnosprawni biorą swoje sprawy w swoje ręce. Jeśli zobaczą za wysoki krawężnik albo nie zobaczą podjazdu do budynku - robią zdjęcie. Fotografia pojawia się na specjalnej stronie http://www.antybudynek.pl/  a budynek czy raczej antybudynek staje się napiętnowany. Ludzie na wózkach czekają aż bariera architektoniczna zniknie, bo wraz z nią znikną kłopoty codzienności. Jest też inne podejście - pokazywanie dobrych przykładów. Jak sprawdza się jedno i drugie?
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-02 14:34
Oglądałem ten program.Solidaryzuję się, mimo że nie jeżdżę na wózku.Wielki czas aby społeczeństwo /projektanci/ nie zapominali o problemach ON.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-02 15:45
eligiusz

>Oglądałem ten program.Solidaryzuję się, mimo że nie jeżdżę na wózku.Wielki czas aby społeczeństwo /projektanci/ nie zapominali o problemach ON. >


Nie tylko projektanci ale też władze lokalne, to oni pomijają nas w budżetach, odkładają na późniejsze terminy, bądź na nasze niedoczekanie... A co na to "Integracja"??? To ona miała zajmować się nami "ON" a nie my ją...
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-02 16:20
Sami jesteśmy sobie winni że tak jest.Podnosisz temat na forum myśląc o wszystkich ON,a  uczestnicy ci odpiszą ,że działasz we własnym interesie.Przecież wiadomo,że niepełnosprawność ma różne postacie.Ale my jako ON powinniśmy być solidarni a wtedy nasze działanie może być usłyszane.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-02 16:33
TYLKO ZE BERETKA MYSLI TYLKO JAK WSKOCZYC NA STOLEK
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-02 16:53
eligiusz...
Widzisz, tu masz rację:

>Sami jesteśmy sobie winni że tak jest.Podnosisz temat na forum myśląc o wszystkich ON,a  uczestnicy ci odpiszą ,że działasz we własnym interesie.Przecież wiadomo,że niepełnosprawność ma różne postacie.Ale my jako ON powinniśmy być solidarni a wtedy nasze działanie może być usłyszane.Pozdrawiam >


A co robić jak tej solidarności nie ma, tak jak tu na tym forum... Tu niektórzy użytkownicy są tak rozproszeni, nie solidarni, że nie jednego czytającego łamy tego forum odstraszają tekstami budzącymi obawy przed podjęciem jakiejkolwiek dyskusji... To tu trzeba zmienić, aby była rzeczowa dyskusja i nie odbiegająca od tematu... Tu na tym forum usilnie próbują zmylić, zmienić, wybić z tematu i pozostawić go potem w martwym punkcje i tak tematy mające po kilkanaście stron umierają z braku zainteresowania... A są to poważne tematy, poruszające bardzo ważne sprawy "ON". Najwidoczniej (moim i nie tylko moim zdaniem) komuś bardzo zależy na poruszaniu spraw nie ważnych, utrzymania forum w sielankowej atmosferce pokazując tylko "ON" że nam nic nie brakuje i że jesteśmy zawsze uśmiechnięci, zadbani, zaopatrzeni... A rzeczywistość jest zupełnie inna... Komuś na górze  w "Integracji" zależy aby wypinać pierś po laury i utrzymać propagandę o dobrobycie Polskich "ON"....
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-08-04 12:38
DO ELIGIUSZA.
TAK, ELIGIUSZU, MASZ RACJE CO DO TEGO ZE SAMI JESTESMY SOBIE WINNI TAKIEJ SYTUACJI, BO WIEKSZOSC Z LUDZI MAJACYCH PROBLEM Z ZE ZDROWEM I SA NIESPRAWNI RUCHOWO, JEZDZA NA WOZKACH I NIE MOGA WYJSC LUB WYJECHAC O WLASNYCH SILACH Z WLASNYCH DOMOSTW, NAWET NIE MAJA POJECIE ZE TAKA AKCJA "ANTYBUDYNEK" JEST, PONIEWAZ NIE STAC ICH NA SPRZET KOMPUTEROWY, ALBO NIE POCIAGA ICH TA MOZLIWOSC POSIADANIA KOMPUTERA. LUB JESZCZE NIEKTORZY NIE DOSZLI DO TAKICH UMIEJETNOSCI RADZENIA SIE Z TYM SPRZETEM. A DRFUGA SPRAWA CI CO TU SA NA TYM FORUM, MOZE NIE WSZYSCY, SA TO LUDZIE BEZ WYOBRAZNI, GLUPIO PODCHODZACY DO SPRAW BARIER. CZAPKA5 MA DUZO RACJI W TYM ZE KTOS NA GORZE AZ ZACIERA Z RADOSCI RECE ZE TAK PRZESZKADZAJA W DYSKUSJACH, WYWALAJAC Z TEMATU. SNUJAC NIE SLUSZNE OSTRZERSTWA ZE NIBY TO O CZYM PISZE CZAPKA5 ROBI DLA JAKIEGOS STANOWISKA. TO NAJWIEKSZY BLAD.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-04 16:05
POKAZ MI WYMIERNY SKUTEK WASZEGO PAPLANIA NA TEMAT ANTYBUDYNKU :-(
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-04 17:34
Czy tylko liczy się natychmiastowa wymierność.Nasi rodzice też walczyli o różne sprawy i wywalczyli dla nas.My zwracając uwagi na różne niedogodności,przeszkody na które napotykamy myślimy o naszym pokoleniu,To co nam się nie uda, będą kontynuowali nasi następcy.A więc spokojnie,piszmy i zwracajmy na niedogodności uwagę a napewno kiedyś będą owoce,jak nie dla nas to dla następnego pokolenia niepełnosprawnych.A napewno tacy będą i oby żyli w budynkach a nie w ANTYBUDYNKACH.Ja uważam że po to jest forum aby każdy mógł się wypowiedzieć.Każdy na swój temat jaki go intryguje.Jeżeli my ON nie będziemy się szanowali-to kto nas uszanuje?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-04 18:05
W NIEBIE BEDZIESZ MIAL SZACUNE
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2009-08-04 18:30
Oby wszyscy ludzie mieli do siebie szacunek.A w niebie osądzi to KTOŚ wyższy.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-08-04 19:29
DO WILKOLAKA...
WILKOLAK, TY NIE MASZ RACJI PISZAC, ZE:

>W NIEBIE BEDZIESZ MIAL SZACUNE>


PONIEWAZ, MY ZYJEMY NA ZIEMI I TO SIE LICZY. A TY JAKO TAKI WIELKI NIEWIERZĄCY PISZESZ BZDURY. SKORO SADZISZ ZE NIE MA ZYCIA PO SMIERCI. A DRUGA SPRAWA TO, TY NIE SZANUJESZ NIKOGO, KTO COS ROBI NA RZECZ NIESPRAWNYCH, BO ZAZDROSCISZ ZE TO NIE WYSZLO Z TWOJEJ MYSLI.  USZANUJ TYCH CO ROBIA COS DLA INNYCH, A TAKZE I CIEBIE, BO JAK NIE BEDZIEMY SIE SZANOWALI WZAJEMNIE I JAK BEDZIEMY TAK JEDEN NA DRUGIEGO SIERPEM NACHODZIC TO NIKT NAM REKI NIE PODA. KTO NASZ USZANUJE? KTO CIEBIE USZANUJE?
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-04 19:43
MASZ RACJE JEST ZYCIE PO SMIERCI
TWOJE ROBAKI BEDA ZYLY :-)
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-05 14:34
Buziaczek...
Masz racje co do tego, że trzeba szanować każdego człowieka...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-05 21:31
BANDYTE TEZ ?
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2009-08-07 00:26
DO WILKOLAKA.

>BANDYTE TEZ ?>


TAKIEGO JAK TY, WIKOLAKU?
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-08-05 20:07
Wilkolak.
Nie od razu stajesz się mistrzem, nie od razu odbudowano Warszawę, tak samo nie od razu będą odnosić sukcesy ludzie z Antybudynku. Ponieważ ludzie są w Polsce nie tolerancyjni wobec siebie, podobnie jak "Integracja" jest nie tolerancyjna wobec "Antybudynku", to tak jak ty jesteś nie tolerancyjny wobec innych ON. Bo to nie wyszło od was aby fotografować wszelkie bariery związane z ON.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-05 21:31
PISZE TYLKO Z POLAKAMI
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-05 21:34
PISZECIE OBRAZLIWE TEKSTY A ZARAZ PISZECIE ZE TRZEBA SZANOWAC KAZDEGO CZLOWIEKA BL BL BLE
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-05 21:41
wilkolak... 
A ty się nie rób taki święty bo nigdy nim nie byłeś ani nie będziesz...
Willi napisał/a:

>Nie od razu stajesz się mistrzem, nie od razu odbudowano Warszawę, tak samo nie od razu będą odnosić sukcesy ludzie z Antybudynku. Ponieważ ludzie są w Polsce nie tolerancyjni wobec siebie, podobnie jak "Integracja" jest nie tolerancyjna wobec "Antybudynku", to tak jak ty jesteś nie tolerancyjny wobec innych ON. Bo to nie wyszło od was aby fotografować wszelkie bariery związane z ON. >


Tak, to wszystko prawda... A nie zauważyłem ani jednego brzydkiego słowa, choć jest to ostry tekst...
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-05 23:11
Zapomniałeś już jakimi obelgami nas obrzucacie,szybko.......
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-06 07:54
ON MA WSZYSTKO NIEPELNOSPRAWNE
GLOWE TEZ I DLATEGO ZAPOMNIAL
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-06 19:18
Wilkolak...
Ja mam wszystko "pod kopułą" w porządku, pamiętam co napisałem, ale tu nie jest miejsce na przepychanki typu, a ten taki a tamten owaki... Więc proszę o podtrzymywanie się od takich tekstów. Tu jest poruszana sprawa "Akcji Antybudynkowej", a te teksty bardziej pasują do "Paktu o nieagresji"... Więc jak masz ochotę mi dociąć to zapraszam do powyższego paktu....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 6) (353290 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill