www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 2) (353281 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-03 06:04
ZNOWU STEKANIE I WALKOWANIE
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-03 11:56
Po co się odżywasz jak uważasz to za "stękanie"...??
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-12 13:11
Ja nie wyślę żadnego zdjęcia,bo w komórce trzymam drewno na opał.Co będę robił jakieś zdjęcia,jak sam mieszkam na piętrze i codziennie chodzę po schodach.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-12 13:33
To trzeba też trzymać w tej komórce foto aparat cyfrowy... :-) ;-) A tak na poważnie to znajdą się tacy co rozumieją pozytywnie całą tą sprawę z "Antybudynkiem". Zachowujecie się jak dzieciaki w przedszkolu a tak naprawdę to jesteście już dorośli, nie jeden z was już ma dorosłe dzieci...
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-12 14:39
Wszystko się zgadza,oprócz kasy i bufetu.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-12 14:53
Już raz pisałem że o dobrej jakości, choć nie co trochę starszy foto-aparacik cyfrowy jest nie trudno: foto-aparacik cyfrowy, kup sobie, tanio... >>kliknij tu<<
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-12 15:33
Ja nie mam aparatu,ale moje dzieciaki mają i to dobre,mnie nie jest potrzebny,ale może sobie kupię jakiś mały kieszonkowy nawet o tym myślałem,bo taki można sobie nosić zawsze w kieszeni,a poszukać sobie umie,doradzić też mi ma kto,ale dzięki.Komórki nie kupuję,bo po co,w domu mam taki telefon na drucie i zarazem internet na tym samym drucie,to mi wystarczy.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-17 14:11 Zmieniony 2009-06-17 14:15
No faktycznie tanio jeśli ma się do dyspozycji 3000 netto i opłaty za świdczenia za darmo. Te najtańsze to kompletne zero. Typowe zabawki dla małych dzieci.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-17 20:57
CZAPKA SPRZEDAJE APARATY ?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-17 22:28
??
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-18 19:39
Wilkolak...
Ja czegoś takiego nie napisałem, że ja sprzedaję aparaty... Ty jesteś oszust nie byle jaki... No, gdzie ja napisałem że sprzedaję aparaty??? Pokaż, gdzie ja to napisałem... No... Pokaż...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-15 11:50
CZAPKA WIDZIALES ZNAK ZAPYTANIA PO MOIM ZDANIU ?
JAK NIE TO SOBIE UBIERZ OKULARY I PRZESTAN STEKAC
Nadrzędny Autor Koraseq Dodany 2009-07-15 10:29
Siwek - jeśli zrobisz kilka zdjęć budynków, które nie są dostosowane, to w przyszłości (mama nadzieję nie dalekiej) ktoś zajmie się Twoim blokiem i wszystkimi innymi blokami, które mają schody :-) Trzeba myśleć bardziej pozytywnie :-)
Nadrzędny - Autor Koraseq Dodany 2009-07-15 10:03
Jeśli każdy z was, będzie reagował na tą kampanie negatywnie i będzie nastawiony do niej pesymistycznie, to za pare lat, kiedy będę miała swoje dzieci, nadal nie będą one mogły powiedzieć, że żyją w tolerancyjnym kraju, gdzie każdy może żyć tak jak tego chce i gdzie niepełnosprawni mogą żyć jak normalni zdrowi ludzie. A to przykre. Ja na dzień dzisiejszy także chciałabym wyjść spokojnie do miasta, wejść do sklepu, zrobić zakupy, wejść do banku bez proszenia kogo kolwiek o pomoc, wyjść ze znajomymi do baru bez obawy, że spadnę ze stromych schodów, kiedy złapie mnie przeziębienie dostać się spokojnie do lekarza nie bojąc się, że znów przygniotą mnie ciężkie drzwi i ktoś pośliźnie się ze stromych schodów. Chcę żyć! Normalnie jak każdy zdrowy człowiek. Niezależnie! Antybudynek jest moim zdaniem początkiem NOWEGO LEPSZEGO ŻYCIA i NOWEJ LEPSZEJ POLSKI. Organizatorzy tej strony przełamują bariery życiowe. Nie widzicie tego? Oni zrobili pierwszy krok, by pokazać wszystkim niepełnosprawnym, że oni też mogą coś zrobić. Nie możemy pokazywać, że jesteśmy słabsi czy gorsi. Czasy komunizmu mamy dawno za sobą. Nie chcę aby ktoś z młodszych niepełnosprawnych napotkał się na sytuację, kiedy kelner wyprasza go z restauracji, bo jego kółka zostawiają ślady. Nie chcę, aby burmistrz miasta, na zgłoszenie o problemie polegającym na barierach które osoba niepełnosprawna ma do pokonania, aby wejść do baru czy restauracji,  odpowiadał że ON równie dobrze może zamówić sobie jedzenie przez telefon.
NIE DAJMY SIĘ ZAMKNĄĆ W DOMU! WALCZMY O LEPSZĄ POLSKĘ.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-15 13:28
Koraseq...
Właśnie, to jest prawidłowe myślenie i w tym tonie ja, was chcę mobilizować do robienia zdjęć i wysyłania na antybudynek@gmail.com z małym opisem o obiekcie... Sami w ten sposób się przyłączymy do usuwania barier budowlanych, które utrudniają nam "ON" codzienne życie i przyczynimy się w ten sposób do polepszenia warunków życia... Dobrze zauważyłaś, że na tym forum są ludzie nastawieni pesymistycznie do ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK... Gdy będą podchodzić do tych spraw tak pesymistycznie, jak podchodzą tu niektórzy użytkownicy tego forum, to bariery budowlane będą jeszcze bardzo, bardzo długo utrudniały nam "ON" życie...
Koraseq napisał/a...

>Chcę żyć! Normalnie jak każdy zdrowy człowiek. Niezależnie! Antybudynek jest moim zdaniem początkiem NOWEGO LEPSZEGO ŻYCIA i NOWEJ LEPSZEJ POLSKI. Organizatorzy tej strony przełamują bariery życiowe. Nie widzicie tego? Oni zrobili pierwszy krok, by pokazać wszystkim niepełnosprawnym, że oni też mogą coś zrobić. Nie możemy pokazywać, że jesteśmy słabsi czy gorsi. Czasy komunizmu mamy dawno za sobą. Nie chcę aby ktoś z młodszych niepełnosprawnych napotkał się na sytuację, kiedy kelner wyprasza go z restauracji, bo jego kółka zostawiają ślady. Nie chcę, aby burmistrz miasta, na zgłoszenie o problemie polegającym na barierach które osoba niepełnosprawna ma do pokonania, aby wejść do baru czy restauracji,  odpowiadał że ON równie dobrze może zamówić sobie jedzenie przez telefon. NIE DAJMY SIĘ ZAMKNĄĆ W DOMU! WALCZMY O LEPSZĄ POLSKĘ.>


Ja do tego dodam, że Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK, robi ten pierwszy krok, ku likwidacji uciążliwych dla nas "ON" barier do której trzeba się przyłączyć biernie i wykorzystywać nasze aparaty cyfrowe, komórki z aparatami fotograficznymi aby na każdym spacerze robić zdjęcia napotykanym barierom nie do pokonania, ponieważ musi powstać taka mapa polskich miast i wsi z nieprzystosowanymi obiektami użyteczności publicznej... Ponieważ bez tej akcji, nie widzę żadnej poprawy w tej dziedzinie, ponieważ jesteśmy zastraszani, wyśmiewani i ignorowani... To widać na każdym kroku... Widać to po sposobie traktowania nas, że zawsze wszystko o nas wiedzą lepiej niż my sami, wiedzą że sami nie zdołamy wiele rzeczy zrobić, wiedzą wszystko np. że nie możemy w dużej części udać się tam gdzie chcemy a tylko tam gdzie nam pozwolą, dając nam do zrozumienia że to dla naszego dobra... Jak również dla naszego dobra nie możemy uczyć się, studiować i pracować tam gdzie chcielibyśmy, dla naszego dobra nie wolno nam pójść do restauracji, do Pubu normalnie napić się piwa, pogadać.... Bo co ludzie powiedzieliby, że nas widziano w Pubie... Dla jego dobra damy mu 500 zł renty i niech sobie żyje... Renty, za którą nie sposób samodzielnie wyżyć. Czyżby to nazwać rentą a może raczej jałmużną taką jak żebrakowi się daje??? Czyżby to było dla naszego dobra??? Czyżby nasze "dobro" polegało na biedzie i skrajnym ubóstwie??? Czyżby dla naszego dobra nas nie chciano uczyć, zatrudniać??? Czyżby dla naszego dobra nie jest nam dane żyć "NORMALNIE" jak ludzie z cywilizowani??? Musimy "IM" powiedzieć... "NIE"!!! Miarka się przebrała!!! Chcemy żyć normalnie jak LUDZIE a nie jak zwierzęta!!! Jak długo jeszcze mamy czekać??? Następne 20 lub 40 lat??? Nie o to walczyliśmy, nasi rodzice, dziadkowie, nie o taką Polskę walczyliśmy, aby sprawy najsłabszych były odkładane na "PÓŹNIEJ" albo "NA NASZE NIEDOCZEKANIE"!!! Dlatego, też powinnyśmy zrobić ten "pierwszy krok" razem z Ogólnopolską kampanią społeczną na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK i wesprzeć ją zdjęciami każdej napotkanej bariery budowlanej znajdującej się w obiektach użyteczności publicznej, czy to w mieście, czy na wsi, ponieważ są równie uciążliwe dla każdego "ON"...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-15 14:42
OKLASKI OKLASKI
KTOS CI SLODZI A TY MYSLISZ ZE TAK MYSLI
NAIWNY
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-15 14:52
Tak, Wilkolak, tak jak ty, to chyba nikt nie słodzi...
Nadrzędny Autor gruszka Dodany 2009-07-15 17:04
Wilkołak.
Jesteś największym, niemądrym pesymistą na tym forum, myślisz że jak się przeciwstawisz nawoływaniom do walki o godziwe prawa dla ON, to pokażesz jakim jesteś patriotą, że w ten sposób ratujesz już tak dziurawy budżet, że my możemy poczekać, na to aż się "kraj się wzbogaci", omijając nasze prawa? Powiem ci kto się wzbogaci, otóż, wzbogacą się tylko ci, co żerują na takich naiwnych pesymistach jak ty jesteś. Gdybyś był ON na wózku, a musiałbyś pokonywać schody, progi to pisałbyś zupełnie inaczej. Na to wychodzi, że nie rozumiesz istoty tematu barier i antybudynku bo nie jesteś ON, nie jesteś ON w sensie ruchowym a być może jesteś upośledzony w inny sposób a te twoje upośledzenie chcesz wcisnąć innym, naśmiewając się z tych co mądrze i dobrze piszą. Moim zdaniem zazdrościsz nam tego że piszemy na temat i próbujesz wytrącić z tematu, tu cie tylko boli.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-15 19:02
ZA TO TY GRUSZKA I CZAPKA5 POZJADALIŚCIE WSZYSTKIE ROZUMY. CHCECIE WILKOŁAKA I MNIE ( za innych nie piszę) NA SIŁĘ ZMUSIĆ DO PRZYTAKIWANIA. NAM SIĘ TO NIE PODOBA I TEMU NAM DOKUCZACIE. MACIE OCHOTĘ TO WALCZCIE ALE JA Z WILKOŁAKIEM MAMY ODMIENNE ZDANIA.

Gruszka czego mamy wam zazdrościć? Teraz wprost rządam odpowiedzi.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-16 11:16
Ella...
My, jak to określiłaś... Gruszka i Czapka... My nikogo nie zmuszamy do tego aby działać na rzecz likwidacji barier budowlanych, tylko staramy się o to, aby mobilizować innych... Tych co widzą w likwidacji owych barier wygodę i wolność w poruszaniu się "ON" wszędzie gdzie zapragną być a nie, tam gdzie nam pozwolą, jak to dotychczas jest... Dzięki tym barierom często nie możemy realizować swoich planów, uczyć się, pracować, żyć normalnie jak ludzie normalni, zdrowi... A to, że nawołujemy, do uczestnictwa w Ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK, do robienia zdjęć nie przystosowanym budynkom użyteczności publicznej do potrzeb ludzi niepełnosprawnych wcale nie świadczy że zmuszamy... Odnoszę wrażenie, że to niektórzy, łącznie z twoją osobą nie rozumieją znaczenia słów: "nawoływać", "mobilizować"... Jak również nie rozumieją słowa: zmuszać... I dlatego, podkreślam, my nie zmuszamy, a tylko nawołujemy i prosimy o wsparcie w sprawie robienia wyżej wymienionych czynności podsyłania fotek z opisem i adresem budynków użyt. publicznej które wg prawa miały być dawno dostosowane do naszych a także twoich potrzeb a w dalszym ciągu nie są przystosowywane... Jeszcze raz podkreślam że, my nawołujemy a nie zmuszamy, jest to taka różnica jak między dniem a nocą... Nadmieniam jednak, że pomimo sprzeciwu niektórych użytkowników tego forum, jak sama widzisz, są przychylnie nastawione osoby na tym forum i które popierają Ogólnopolską kampanię społeczną na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK... Które widzą w "Antybudynku" początek "NOWEGO LEPSZEGO ŻYCIA i NOWEJ LEPSZEJ POLSKI", dodam do tego: TOLERANCYJNEJ I PRZYJAZNEJ DLA WSZYSTKICH NIEPEŁNOSPRAWNYCH...
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-07-16 14:02
Ella.
Nie prawdą jest że Gruszka i Czapka pozjadali wszystkie rozumy, ponieważ gdyby tak było to ście tu Ty, "Ella" i "Wilkołak" nie pisalibyście tu w tym wątku bo nie mielibyście rozumu. A tak naprawdę, to nikt nikogo nie zmusza do działania. Jak nie widzisz potrzeby lub masz inne zdanie co do akcji anty budynku, to nic nie musisz robić ale pozwól innym działać i nawoływać bo są ludzie chętni do robienia fotek dla anty budynku i nie są pesymistami w tych sprawach, nie przechodzą o kulach, bądź nie przejeżdżają na wózkach obojętnie koło tych barier architektonicznych, tylko muszą je pokonywać. Nie uważasz, że bez tych barier żyłoby się im o wiele, wiele lepiej? Także Ciebie, Wilkołakowi i innym pesymistą z tego forum ulżyłoby. Mielibyście lepszy dostęp do wszystkiego, stalibyście się w miarę możliwości bardziej samodzielni, mobilni, ponieważ potrafilibyście dostać się na miejsce gdzie tylko chcielibyście a przyłączając się do akcji anty budynku pomoglibyście innym ON. Więc warto coś zrobić dla innych bo co zrobicie dla innych to także robicie dla siebie samych. Takie jest moje zdanie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-16 14:22
Tak ma pan rację panie Willi tylko zapomniał pan że kazał się tYtułować więc proszę i mnie nazywać panią. A co do odpowiadania? Panu już nie odpowiem ponieważ nie mam ochoty utrzymywać z panem znajomości. "AMENT"
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-07-16 18:18
Szanowna Pani ELLO.
W takim razie, kiedy Pani Ella przypomniała mi o tym fakcie, że kazałem się tytułować przez Per Pan i ja od tego momentu, będę tytułował Panią tak samo, przez Per Pani. Związku z powyższym poprawiam mój błąd, powtarzając na znak mojego uznania i kultury ten poprzedni post.
Pani Ellu.
Nie prawdą jest że Gruszka i Czapka pozjadali wszystkie rozumy, ponieważ gdyby tak było to Pani, "Ella" i  Pan "Wilkołak" nie pisalibyście tu w tym wątku bo nie mielibyście Państwo rozumu. A tak naprawdę, to nikt nikogo nie zmusza do działania. Jak nie Pani widzi potrzeby lub ma inne zdanie co do akcji anty budynku, to nic nie Pani musi robić ale niech Pani pozwoli innym działać i nawoływać bo są ludzie chętni do robienia fotek dla anty budynku i nie są pesymistami w tych sprawach, nie przechodzą o kulach, bądź nie przejeżdżają na wózkach obojętnie koło tych barier architektonicznych, tylko muszą je pokonywać. Nie uważa Pani, że bez tych barier żyłoby się im o wiele, wiele lepiej? Także Pani i Panu Wilkołakowi i innym pesymistą z tego forum ulżyłoby. Mielibyście Państwo lepszy dostęp do wszystkiego, stalibyście się Państwo w miarę możliwości bardziej samodzielni, mobilni, ponieważ potrafilibyście Państwo dostać się na miejsce gdzie tylko chcielibyście a przyłączając się do akcji anty budynku pomoglibyście innym ON. Więc warto coś zrobić dla innych bo co zrobicie dla innych to także robicie dla siebie samych. Takie jest moje zdanie.
Teraz, ten post będzie lepiej zrozumiały dla każdego z Państwa A jeśli chodzi o to czy Pani będzie chciała odpowiadać mi to ja na to po prostu gwiżdżę. Ważne jest aby Pani trzymała się tematu a nie skręcała, przeinaczała temat na niczym nie związane z tematem sprawy. Tego też na pewno życzyłby się autor tego wątku, Pan Czapka (Norbi).
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2009-07-17 05:30
Brawo.Niech każdy porusza "swoje"tematy i ma wolność w wypowiedziach.Niech "niektóre"osoby nie roszczą sobie praw do nieomylności i blokowaniu dyskusji.Nikt forum nie wykupił.Jest ono ogólnie dostępne i proszę o wzajemny szacunek i kulturę.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-16 18:30
Odmiana

>Szanowna Pani ELLO.>       źle


Szanowna Pani ELLU.      dobrze       odnośnie pisowni j. polskiego :-)
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-07-16 21:41
Szanowna Pani ELLU
Przepraszam panią, ale ja tu używałem przypadku wołać, więc: "SZANOWNA PANI ELLO" też jest jakoby poprawnie i czysto po polsku. :-)
Proponuję Pani, aby Pani założyła wątek w którym będzie można dyskutować na tematy pisowni polskiej i nad zasadami zwracania się do dam takich jak szanowna Pani Ella.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-17 09:12
COS CI SIE GOSCIU PRZYPADKI POMYLILY Z WYPADKAMI
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-07-17 12:32
Niech żyje wolność,wolność i swoboda!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-17 12:51
Niech żyje!!
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-17 12:52
Wilkolak
Oj, oj, oj, gdybyś chodził do szkoły to wiedziałbyś o czym Willi pisze... Uprzedzam, że nie chcę w tym temacie pisać o pisowni a o fotkach dla Ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych "ANTYBUDYNEK", jak Cie temat nie "grzeje" to proszę, nie przeszkadzaj w dyskusji.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-17 13:06
A temu znowu czkawka przeszkadza
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-17 13:42
Maltabar...
Ten wątek jest o fotkach dla Ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych "ANTYBUDYNEK", jak Cie temat nie "grzeje" to proszę, nie przeszkadzaj w dyskusji. Bądź tak łaskaw, a zejdź z tego tematu jak Cię nie interesuje a nie pisz bzdur nie związanych z tematem...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-17 13:47
przypominam,ze w tym wątku nie ja zaczęłam pisac o zasadach języka polskiego prosic mozesz a czy się dostosuje to tylko moja wolna wola(o tym tez pisałes ,więc mi nie rozkazuj
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-17 14:13
Maltabar...
Maltabar napisał/a

>przypominam,ze w tym wątku nie ja zaczęłam pisac o zasadach języka polskiego prosic mozesz a czy się dostosuje to tylko moja wolna wola(o tym tez pisałes ,więc mi nie rozkazuj


Ja ten wątek założyłem i ja decyduję o zmianie tematu wątku... To w takim razie pokaż mi gdzie tu w tym wątku poruszam sprawę pisowni... Ja tu piszę  o akcji "ANTYBUDYNEK" a nie o pisowni... I nie rozkazuję, tylko "grzecznie proszę"... A czy dostosujesz się do tej mojej prośby to zależy od Ciebie i twojej dobrej woli a także od twojej kultury bycia... A za tym, zapraszam cię do dyskusji na temat "Ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK"...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-17 15:03
znowu to słynne"JA",TY O NICZYM NIE DECYDUJESZ PRZYKRO MI,ZE TAK CI SIĘ WYDAJE
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-07-17 15:09
Jak skaczesz:
bez czapki przez płot,czy przez czapki bez płot.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-17 15:59 Zmieniony 2009-07-17 16:11
Popłakałam się ze śmiechu. :-)))))))))
Mianownik  (kto co)            Ella
Dopełniacz  (kogo czego)     Elli
Celownik    (komu czemu)    Elli
Biernik       (kogo co)          Ellę
Narzędnik   (z kim z czym)   Ellą
Miejscownik(o kim o czym)   Elli
Wołacz      (O)               o  Ella            ale nigdy ELLO

A oto w antybudynku zaczynamy naukę odmiany rzeczownika przez przypadki. Wszystkiemu winien jest pan Willi który kazał sie tytułować. Ja zaś w obronie własnego imienia życzę sobie dokładnej odmiany mego imienia. Mam do tego prawo.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-17 16:10
Trochę humorunawet na najpowazniejszym wątku na Świecie nikomu nie zaszkodzi :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-07-17 16:16
O tak malta masz rację....grunt to szeroki uśmiech :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-17 18:50
DO ELLI.
JESTEM PROSTYM, BYLYM ROLNIKIEM, TERAZ JESTEM INWALIDA. KOMBAJN MNIE WCIAGNAL PODCZAS NAPRAWIANIA AWARII. NIE ZBYT DOBRZE PISZE, ALE ZAUWAZYLEM ZE ELLA NACIAGA SPRAWE POLSKIEJ PISOWNI, TAK ABY ZNISZCZYC TEMAT WATKU CZAPKA5 O ANTYBUDYNKU. TAK ABY ZA WSZELKA CENE NIE DOSZLO DO SENSOWNEJ DYSKUSJI. TO SAMO ZAUWAZYLEM U MALTABAR, SIWKA, WILKOLAKA. CZEMU TO ROBICIE, CO CHCECIE PRZEZ TO OSIAGNAC? MOIM ZDANIEM, ROBIENIE ZDJEC TAKIM BUDYNKOM JAK TU OPISUJA CZAPKA, WILLI, KORASEQ I GRUSZKA JEWST NAJ BARDZIEJ NA MIEJSCU I NIE ROZUMIEM WASZEGO PASTWIENIA SIE NAD CZAPKA5, WILLIM. UWAZAM ZE TE OSOBY MAJA RACJE, TRZEBA ROBIC FOTKI I SZMAROWAC MIMI TYCH CO ZANIEDBUJA TEN STAN, WIEM BO SAM SIE PORUSZAM NA WOZKU ELEKRYCZNYM I TEZ NIE MOGE BEZ POMOCY DRUGIEJ OSOBY NIEGDZIE SIE DOSTAC. JESTESCIE JEDNA WIELKA BANDA PESYMISTOW, I TYLE !
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-17 19:22
NIIE JEDTEŚMY ZADNĄ  BANDĄ A ZOBACZ ZO CZAPKA ZROBIŁ Z WĄTKIEM ELISKI TAM CZEPIAŁ SIĘ PRZECINKÓW KROPEK I ODSTĘPÓW.WIĘC NIE OD NAS SIĘ ZACZĘŁO WIĘC MIEJ PRETENSJĘ DO CZAPKI ,A NIE DO NAS 
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-07-17 19:30
MALTA SZKODA PALCÓW I KLAWIATURY.
PANIE BUZIACZEK PROSZE O MNIEJSZE POSTY BO NIE DAJĘ RADY PRZESYLABIZOWAĆ WSZYSTKIEGO :-)))))))
Nadrzędny - Autor skokins@wp.pl Dodany 2009-07-17 19:34
Tak to jest w Tej Naszej Polsce i widoków na poleprzenie warunków życiaON nie widać!!!!Tak wWęc Ta Cała Społeczność ON musi się zjednoczyć,wytyczyć sobie cele!!!By choć nie będąc Osobami produkcujnymi.miały cele w życiu i były traktowane z szacunkiem i godnością. Mariusz!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-17 19:40
Już jedna zjednoczona partię przerabialiśmy i co dobrze było? no pewnie niektórym tak
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-17 19:52
BUZIACZEK A OGLADALES FILMY Z WYPADKOW NAPRAWY MASZYN W RUCHU ?
I CO TO DALO ? NIC
SAM WIDZISZ ZE TO WSZYSTKO TO BICIE PIANY
GDYBYS MYSLAL TO BYS KOMBAJN WYLACZYL
NAPEWNO NAPRAWILEM WIECEJ OD CIEBIE URZADZEN MECHANICZNYCH I MAM WSZYSTKIE KONCZYNY
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 12:52
Wilkolak...
A skąd ty możesz wiedzieć, że Buziaczek naprawiał maszynę w ruchu?? Mogło być inaczej??? Na przykład, ktoś mógł uruchomić tą maszynę bez jego wiedzy... O tym, oczywiście nie pomyślałeś, tylko od razu piszesz bzdury...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-18 15:54
ZA TO TY WIESZ WSZYSTKO
JAK KTOS NIE MYSLI TO TAK KONCZY
MOGL ODLACZYC ZRODLO ZASILANIA
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 23:30
Wilkolak...
To ciesz się że masz wszystkie kończyny i korzystaj z nich jak najdłużej...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-17 20:07
DO BUZIACZKA.
BANDĄ NIE "JESTEŚMY" NIE NALEŻE DO BANDY PESYMISTÓW A OPTYMISTÓW.a CELE ANTYBUDYNKOWE,KRAWĘŻNIKOWE I UCIĄŻLIWE DLA ON ZWALCZAM POWOLI U SIEBIE W MIEŚCIE PRZY POMOCY RADNYCH. I TAK NP. SCHODY DLA SPRAWNYCH TEŻ BEDĄ NAPRAWIONE BO SPRAWNI TEŻ SĄ LUDŹMI.JAK WIDZISZ NIE BIADOLĘ NA FORUM BO TO ZERO DZIAŁANIA.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 11:17 Zmieniony 2009-07-18 11:29
Ella...
Tak, zgadzam się z tobą że sprawy barier budowlanych, krawężnikowe i uciążliwe dla "ON" zwalcza się powoli, ale prawdą także jest, że zbyt opieszale i niezgrabnie do tego się zabierają ci nasi samorządowcy... Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK ma za cel stworzyć mapę w której będą zdjęcia wg. mapy polskich miast i wsi z barierami, które powinny być dawno usunięte a do tej pory nie są... Ja sądzę, że bariery uciążliwe dla "ON" trzeba nagłaśniać, bo samorządowcy zazwyczaj to ludzie w pełni zdrowi i sami nie zauważają tych mankamentów nękających nas "ON". Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK to forma nacisku na rząd, parlament i nasze polskie samorządy... Ja tu na tym forum nie zamierzam prowadzić wojny na przepychanki słowne ale chcę konstruktywnej dyskusji ze strony użytkowników tego forum na temat, jak my możemy wpływać jako "ON" aby przyspieszyć cały proces usuwania barier budowlanych... Uważam że największą przeszkodą jest niedostateczna wiedza naszych władz lokalnych na temat podejścia do tego zagadnienia... Drugą sprawą jest nasza Polska mentalność i obojętność w podejściu do tego typu zagadnień, do spraw osób niepełnosprawnych... Uprzejmie i bardzo, bardzo proszę o dyskusję w tym tonie, bez prowokacyjnych słówek, liczę na zrozumienie, ponieważ każde słowo dobrze przemyślane w tych sprawach może posłużyć jako dobra przyjacielska rada w działaniu w naszych sprawach i w budowie nowej, pozbawionej barier, przyjaznej Polski dla niepełnosprawnej społeczności... 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 2) (353281 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill