www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 8) (353210 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 12:40
PRZYKRE ZE KORZYSTASZ Z PORADY PSYCHOLOGA BO WIEM OBSERWUJAC LUDZI KTORZY TAM CHODZA ZE SA TO LUDZIE KTORZY NIE MAJA PRZYJACIOL
OWSZEM JEST MODA NA CHODZENIE DO PSYCHOLOGA ALE ROBIA TO WLASNIE OSOBY SAMOTNE ALBO TAKIE KTORE SA SAMOTNIKAMI I NIKT Z NIMI NIE MOZE WYTRZYMAC TYLKO JEDYNIE PSYCHOLOG KTORY BIERZE ZA TO PIENIADZE
NIE MOW ZE MASZ TYLKO CHORE NOGI BO KAZDA CHOROBA WIDOCZNA DLA INNYCH POWODUJE ZMIANY W PSYCHICE CHOREGO
POPROSTU CHORY Z WIDOCZNYM KALECTWEM WSTYDZI SIE SWOJEJ NIEPELNOSPRAWNOSCI
PSYCHOLOGOWIE TO NIEROBY KTORZY ZERUJA NA NAIWNOSCI INNYCH LUDZI BEDACYCH W POTRZEBIE
JAKBYS MNIE ZAPLACILA TO TEZ BYS MOGLA PISAC DO MNIE NA PRIW I REZULTAT BYLBY TAKI JAK PO TWOJEJ WIZYCIE U PSYCHOLOGA HA HA HA :-)
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-12 14:01
No i masz problem sam z sobą Ja nigdy nie wstydziłam się swego kalectwa .Nie jestem samotna mam męża dzieci wnuki i bardzo ale to bardzo dużo znajomych nigdy nie byłam sama zawsze jest koło mnie ta druga osoba a do psychologa to chodzę nie dlatego ze jestem samotna a dlatego ze mnie to pomaga A zaczęłam chodzić jak miałam doła piętnaście lat temu czasami w życiu nie wszystko się tak układa jakbyś chciał nie wszystko złoto co się świeci czasami jest dobrze się komusi wygadać i wiesz że to dalej nie pójdzie tego nikt nie usłyszy ani nie wykorzysta.Jak u spowiedzi tylko ja w księży  nie wierze a lekarzom ufam zawsze mnie pomagali i dlatego mam swego psychologa do którego chodzę jak mam taką potrzebę wiesz nie jestem taka zgryźliwa jak ty potrafię sie opanować i raczej ludziom nie dokopuje jak ty to czasami robisz .Zawsze staram sie czytać posty od początku do końca a czasami od końca do początku bo nieraz na końcu jest sens całego postu .Człowiek zły zajadły zawsze widzi u kogoś wady nie dostrzega własnych a ludzi nie ma nie omylnych zawsze masz taką ewentualność że się pomylisz chodzi myślisz że dobrze.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 16:32
KOKO CZULBYM SIE DZIWNIE GDYBYM BYL TWOIM MEZEM I PRZECZYTAL TO CO NAPISALAS.Z TEGO WIDAC ZE TY MASZ WIEKSZE ZAUFANIE DO PSYCHOLOGA NIZ DO MEZA.JESTES SAMOTNA W TLUMIE.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-12 18:21
Oj Ty naprawdę durnoty piszesz "samotna w tłumie "Przestań takie głupoty wypisywać .Na szczęście nie jesteś moim mężem i nie musisz się czuć dziwnie .Jak by ktoś tak bredził koło  mnie to pewnie nie tylko psycholog ale i psychiatra byłby potrzebny..Daj sobie spokój z takimi tekstami do mnie .Masz żonę czy jeszcze żadna nie zdecydowała się na takiego .Bo ja bym się zastanawiała czy ty nadajesz się do życia w tłumie czy raczej na samotnie.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 20:43
STRUNA ZOSTALA UDERZONA
TO CO NAPISALAS DOTYCZYLO CIEBIE ???
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-12 22:21
Ty tą strunę podbijasz, Wilkolak.. Nie sądzisz???
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-13 01:31
STRUNA ZOSTAŁA UDERZONA TO CO NAPISAŁAŚ  DOTYCZYŁO CIEBIE??? A niby co mnie ma dotyczyc to ze ja mam męża a ty nie masz żony to że ja mam życie poukładane a ty masz bajzel nie tylko w głowie ale i wżyciu .Wiesz żeby byc moim mężem to trzeba sobie zasłużyć..Jesteś męczoncym eksponatem .wijesz się miotasz sam nie wiesz co chcesz .Ze wszystkimi się kłócisz wszystkim próbujesz naubliżać .A w rzeczywistości jesteś malutkim zagubionym człowieczkiem który próbuje wypłynąć ale sie topisz i się utopisz we własnej żółci która cię w końcu zaleje. A ja Jestem szczęśliwa mam kochającego męża mam dzieci wnuki Wiesz czego mnie tylko brakuje ,ZDROWIA.Ale i tak jestem szczęśliwa i nikomu nie ubliżam bo żółci mnie się nie ulewa.No zobaczę co znowu wymyślisz .Ostatnio tylko ty odpowiadasz na moje posty reszta z boku się przygląda i pewnie czeka które z nas nie wytrzyma .Ja jestem spokojna takie typy jak Ty mnie nie denerwują ale czasami męczą.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-13 05:53
HA HA HA
KOLEJNA MIMOZA W ROZGORYCZONEJ PIECDZIESIATCE
NAPISZ COS WIECEJ O SWOICH SUKCESACH BO MONITOR JEST CIERPLIWY
TAKICH JAK JA JEST NIEWIELU A TAKICH JAK TY KTORE MAJA MEZA ,DZIECI ,WNUKI ITP SETKI TYSIECY I CZYM TY SIE CHWALISZ
MASZ RACJE NIKT JUZ Z TOBA NIE CHCE PISAC TYLKO JA SIE LITUJE
IDZ DO PSYCHOLOGA SIE WYZALIC BO ON BIERZE ZA TO PIENIADZE
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 00:39
Wilkolak!!!

>HA HA HA KOLEJNA MIMOZA W ROZGORYCZONEJ PIECDZIESIATCE NAPISZ COS WIECEJ O SWOICH SUKCESACH BO MONITOR JEST CIERPLIWY TAKICH JAK JA JEST NIEWIELU A TAKICH JAK TY KTORE MAJA MEZA ,DZIECI ,WNUKI ITP SETKI TYSIECY I CZYM TY SIE CHWALISZ MASZ RACJE NIKT JUZ Z TOBA NIE CHCE PISAC TYLKO JA SIE LITUJE IDZ DO PSYCHOLOGA SIE WYZALIC BO ON BIERZE ZA TO PIENIADZE >


Przemyśl to, co napisałeś!!! Czy musisz być taki zgryźliwy??? Teraz to przeginasz na całego...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 07:34
OFIARO SWOJEGO LOSU JAKIM PRAWEM KOMENTUJESZ MOJ TEKS JEZELI PISZE NIE DO CIEBIE
JESZCZE NIE ZLAPALES TEGO KRZESLA O KTORYM MARZYSZ A JUZ SIE ZACHOWUJESZ JAKBYS SIEDZIAL NA SWIECZNIKU
NIE PISZ DO MNIE BO SIE TOBA BRZYDZE
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 09:55
Wilkolak...
Koko-zieloneoko, to moja przyjaciółka i nie pozwolę  jej obrażać!!!! Radzę też liczyć się że słowami, jakim prawem mnie nazywasz "OFIARO SWOJEGO LOSU"!!?? A brzydzić się możesz... Tylko nie możesz non stop wszystkich obrażać... Kiedyś trafisz na swojego i spełni się przypowieść, " Przyszła kreska na matyczka"...
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-14 11:01
jak nie znasz przysłów to nie cytuj,najpierw sprawdz jak brzmi a potem pisz.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 11:16
eleska...
Jak nie interesuje cię temat z barierami to masz prawo nie pisać ....
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 11:52
ODCZEP TY SIE OD ELISKI BO TO MOJA PRZJACIOLKA
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 11:54
JUZ MNIE NUDZA TWOJE PLACZKI I STEKANIA
KOGO JA OBRAZILEM TY P......
MIMOZY NIECH NIE PISZA I SIEDZA W DOMU I KOSCIELE
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-13 07:14
Czytam Waszą dyskusję i ustosunkuję się do wypowiedzi koko-zieloneoko. Same superlatywy-jaka ja nie jestem "cacy" a ty /wy/ jesteście  "be". Taka opinia o sobie doprowadza do absurdu.Człowiek powinien też mieć trochę samokrytycyzmu i poszanowania innych,a nie myśleć  tylko, że wszystko co robi to jest na najwyższym poziomie a inni to mają"bajzel" w głowie.Każdy ma swoją głowę,za którą odpowiada/lub nie/ ale to już jest wynik choroby lub ułomności.Zastanawiam się po co to forum.Same przytyki,szukanie 'dziury w całym" i stała chęć dogryzienia drugiemu.Komu to potrzebne-SZANUJMY SIĘ. Pozdrawiam -13 sierpnia...............
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-13 10:49
Uprzejmie, bardzo proszę wszystkich wypowiadających się w tym wątku o wypowiadanie się na temat:  Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. Jednocześnie upraszam Was o wzajemny szacunek i zaprzestania waśni, ponieważ utrudniają prowadzenie dyskusji w temacie wątku...
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2009-08-13 11:25
Przepraszam,że dopisałem swoje przemyślenia nie "stricte" pasujące do tematyki,ale widząc Twoją walkę o słuszny cel,chciałem Cię wspomóc a jednocześnie podnieść rangę tego forum.Nikt nie każe opuszczać forum koko,ale jeżeli zabiera głos to nie musi być zawsze przekonana,że ktoś Ją "atakuje.Ludzie mają różne usposobienia i charaktery stąd różne reakcje i wypowiedzi.Wychodzę z założenia,że wszyscy piszący mają jak najlepsze tendencje,ale czasem to nie "wychodzi"Pozdrawiam wszystkich z prośbą o wzajemną tolerancję.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-13 11:00
No cóż nie jestem najmądrzejszy ale nie pozwolę sobie aby ktoś moją osobą sobie buty wycierał jak ktoś wyjeżdża na moje prywatne podwórko to jest tak potraktowany jak na to zasługuje .Ja się z lekka wygłupiłam pisząc prawdę ale cóż uczymy się na własnych błędach.Jaki bym nie zaczęła wątek odrazu jestem dołowana no cóż tu się można tylko kłócić wyzywać nie mozna pisać o własnych sukcesach tylko o porażkach Jak bym napisała że jestem sama biedna opuszczona przez wszystkich to wtedy było by super .A ze mam jakie takie normalne życie to jest zile .Nie będę się więcej wygłupiać .Zamierzam usunąć swoje konto bo to bez sensu Ciągłe awantury i wyzwiska i dokopywanie drugiemu tylko dlatego że napisał z błędem albo dlatego ze cos się komusi nie spodobało .Jestem za stara na takie potyczki .A szarpać sie z oszołomami nie zamierzam .Jeszcze poobserwuje ale pisać na razie nie będę.
                                                                                                         Irena Anna
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-13 11:28
Nie ubliżaj.Ja mam 73 lata i nie pozwoliłbym mojej Córce na nazywanie mnie oszołomem.A Ty to robisz-dlaczego?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-13 17:39
POWAZNIE MASZ TYLE LAT !!!
NA TYM FORUM MALO KTO TYLE DOZYJE :-(
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-13 18:00
  Tak      .Tyle mam lat i jeszcze widzisz niedawno dopiero "powąchałem"informatykę,bo nigdy w życiu nie miałem czasu, a ostatnio odwagi aby  zapoznać się z tą "piekielną"maszyną..Zyczę dużo zdrowia i 100 LAT
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-13 23:13
[usunięte]
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-14 08:06
Każda pliszka swój ogonek chwali......
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-13 15:12
Irenaanna...
Ja Cię bardzo, bardzo, przepraszam, że tu niektórzy najeżdżają tak jeden na drugiego... Widzisz tu na tym forum zabrakło czegoś, co nazywa się integracja, czegoś co jest nazwą stowarzyszenia, "Stowarzyszenia Integracja", które z wielu powodów ma bardzo nie wiele do czynienia z "Integracją",  a raczej z de integracją... Ponieważ nie można na tym forum pisać o rzeczywistych potrzebach "ON" . A więc prócz nazwy Stowarzyszenia nie ma nic wspólnego z Integracją, a raczej z de Integracją osób niepełnosprawnych... Celowo wybija się tu z tematów ważnych dla większości z ludzi niepełnosprawnych, aby nie musiano nic robić w celu poprawy Polskiego standardu życia "ON" ... To forum a tym bardziej grupka użytkowników tego forum, są po to aby ich zauważono lub zapatrzeni we własne ego... Nic nie rozumiejących spraw prawdziwych niepełnosprawnych, widzących tylko potrzebę rozrywki polegającej na zaczepkach i usilnym zbijaniu z tematów ważnych dla ludzi takich jak "my" którzy rzeczowo i szczegółowo opisują jak się żyje ludziom chorym, tylko prawdę... Widocznie, komuś z "WYŻSZEJ PÓŁKI" z kierownictwa "Stowarzyszenia Integracja" nie podoba się że, właśnie, że dane pomysły nie wyszły ich głów... Próbując ukryć te fakty, nakazując swym "pupilom" z forum przeszkadzania w prowadzeniu rzeczowej dyskusji na prawdziwe tematy "ON"...
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-13 17:53
Tak.Niekoniecznie w tym wszystkim o czym piszesz muszą brać udział "górne półki" sami sobie stwarzamy taki klimat i przez to cierpimy i tracimy na naszej integracji.Wychodzę z założenia ,że każdy z nas ma swój pogląd na sprawy podnoszone w dyskusji,należy to uszanować i najwyżej podać swój punkt widzenia,nie ubliżając nikomu.Niepełnosprawność wynika z różnych aspektów schorzenia,nie ważne czy krzesło,kółka,astma czy moje by-pasy .Każdy musi się leczyć,żyć z tym i ewentualnie walczyć o przetrwanie.Nie musi to się odbywać przez zgryżliwość ,docinki i zaczepki.I kiedy wszyscy to zrozumiemy i będziemy się szanować to wtedy również te "górne" półki nas uszanują.Pozdrawiam ,a więc czapka 5 "walcz" o swoje a ja Ci mogę tylko pomóc i utwierdzić Cię w Twojej racji.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-13 21:04
DOBRZE NAPISANE CZAPKA WALCZY O SWOJE
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-13 22:05
Wilkolak, ja chcę walczyć, ale nie o swoje lecz dla wszystkich, ale sam tego nie mogę dokonać, dlatego musimy się zjednoczyć i walczyć o swoje razem. W jedności siła... Więc dla jedności i zgody podaję Ci, jako pierwszy rękę, nie bądźmy wrogami a przyjaciółmi...  Wszyscy razem możemy więcej osiągnąć, aby nam się żyło lepiej... Abyśmy mogli żyć normalnie, o to walczmy...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-08-13 22:22
Czapka, to twoje pisanie jest nie na temat . Wszystkich upominasz i poprawiasz, więc pisz... ;-)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-13 22:46
Mało było w ostatnich wątkach tematu ANTYBUDYNEK-dlaczego?
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-13 23:18 Zmieniony 2009-08-13 23:40
Amalian, ja jestem autorem tego wątku i ja wiem kiedy odejść od tematu, aby omówić pewne, poboczne tematy, pozornie nie związane z tematem, chodzi za tym aby podać się dłonie, pogodzić się i zacząć myśleć logicznie, także doprowadzić do tego, aby na stronie Antybudynku pojawiały się nowe fotki ze wszystkich miejscowości, tzn. miast, miasteczek i wsi z całej Polski, aby w reszcie ruszyła ta Akcja całą parą.... Im szybciej powstanie duża baza danych o barierach budowlanych, tym prędzej może ruszyć Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK całą parą, a wierz mi że ja prowadzę nie jedno forum i wiem co napisać aby wejść z powrotem na temat, w tym wypadku o Ogólnopolskiej kampanii społecznej ANTYBUDYNEK... I jak widzisz znowu jestem w temacie... Nie sądzisz???
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 07:41
[usunięte]
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 09:58
Wilkolaki tak potrafią... Jedną łapę podają a drugą rozszarpują...
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-13 23:34
Czapka 5 nie musisz mnie przepraszać ale się naprawdę wnerwiłam .Co by człowiek nie napisał co by nie przytoczył to zaraz się znajdzie kilku takich co robią ferment .A najbardziej denerwują mnie osoby które są dwulicowe .Jest tu taka jedna osoba co się zemną kłóci i za każdym razem wymyśla jakieś docinki .A najgorsze jest to ze potem pisze na moje GG  i pisze mi ze mnie popiera juz mnie nic nie napisze bo go zablokowałam i mam go dość a jak się nie uspokoi to ujawnię dowcipnisia .Tak że dowcipnisiu juz na moje GG  nie przyjdziesz i nie będziesz pisał że mnie popierasz ze  .
mam racje ze tak tu z wami walczę a jak będziesz coś kombinował to całą korespondencje z tobą wkleję w post i taka będzie moja słodka zemsta.Także proponuje zacząć pisać na temat o barierach które stoją nam na drodze do jako takiego normalnego życia .
                                                                                  Irena Anna
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-14 07:21
czapka, nie tłumacz się,bo właśnie ty jako założyciel tematu powinieneś się go trzymać a ostatnio ,tylko osobiste wycieczki i pogaduchy ale pisz co chcesz i nie dlatego,że założyłeś ten temat i masz większe prawa bo tu wszyscy mają takie same prawa
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 07:39
RACJA
ODWRACANIE KOTA OGONEM
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 10:08
Wilkolak...
Najlepiej będzie jakbyś sam siebie przewrócił do góry nogami, może Ci się poukładałoby .....
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 10:17 Zmieniony 2009-08-14 10:32
Maltabar...
Ja o prywatnych wycieczkach nie piszę... A za pozwolenie Ci dziękuje... Nie wiedziałem że Ciebie trzeba pytać o pozwolenie aby pisać o barierach, Maltabar.... To że wszyscy mają takie same prawa nie świadczy, że każdy każdemu może psuć wątki pisaniem na nie temat wątku... Jak nie interesuje Cię wątek albo nie lubisz autora wątku to masz prawo nie pisać w nim...
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-14 15:29
PRZECIEZ SAM PISZESZ NIE NA TEMAT, NIE ZAUWAŻYLEŚ?
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-08-14 14:32
Wilkolak.
koko-zieloneoko, fakt korzysta z porad psychologa. A Ty musisz moim zdaniem skorzystać z psychiatry, tylko uważaj aby ci nie dał takiego ubrania z takimi długimi rękawami i gumowy apartament. :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-14 15:30
To podobno jest temat ANTYBARIERY  A NIE KONSULTACJE "LEKARSKIE"
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-14 15:33
ANTYBARIERY ,CZY ANTY BUDYNEK ,NA TO SAMO WYCHODZI ,TYLKO BICIE PIANY
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 19:03
Maltabar...
A może napisałabyś ty coś mądrego na temat antybudynków... Jak chcesz kontynuacji tego wątku, napisz coś o swoich antybudynkach, co otaczają Cię... Czekam na to... Bicie piany to urządza Wilkolak, Ty i jeszcze paru...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 19:29
PISZE TYLKO DO POLAKOW
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-14 19:40
czapka w ten sposób nie będę rozmawiać
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-14 19:40
żadne TY MY WY
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 19:44
TO MU ZOSTALO Z CZASOW JAK MIAL CZERWONA KSIAZECZKE
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 19:55
Nie mi a Ciebie, Wilkolak, tak jak ty to tylko robili ci co mieli czerwone krawaty i czerwone papiery, czyli komuchy...
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-14 19:59 Zmieniony 2009-08-14 20:01
Maltabar...
Maltabar napisał/a:

>czapka w ten sposób nie będę rozmawiać>


Nie musisz rozmawiać, ale opuść ten wątek, jak nie masz nic innego do powiedzenia, tylko docinasz...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-15 03:18
Nie zdecydujesz za mnie, czy mam opusciścic ten czy inny wątek a to nie są docinki,tylko prawda ,która bywa bolesna dla ciebie ak widać jak cinie pasuje ,mozesz właczyć funkcje ignorowania -to działa, czemu tego nie zrobisz?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 8) (353210 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill